Mladi Župljani osvojili pregršt medalja na judo turniru u Splitu

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Mladi Župljani su nastupili na Dalmacija Openu

17  najmlađih natjecatelja Judo kluba Župa dubrovačka predvođenih trenerom Ivanom Oberanom sudjelovalo je na Međunarodnom judo turniru „Dalmacija open.“, a koji se dana 18. veljače 2017. godine održao u  dvorani OŠ Gripe u Splitu.

Većini natjecatelja ovo je bio prvi nastup, ali očekivano su bili vrlo dobri. Tako je 3 natjecatelja osvojilo I. mjesto (Paula Palameta, Ana Karla Krmek i Marino Oberan), 3 natjecatelja osvojilo je II. mjesto (Ivana Bender, Mate Lonac  i Danijel Kevo), dok ih je 9 osvojilo III. mjesto (Andrea Kalacanović, Leona Jezerčić, Ivan Lučić, Marko Vukorep, Marko Lonac, Antonio Kisić, Luka Plećaš, Božo Lučić i  Adriano Boras).

Dakle, mladi Župljani osvojili su ukupno 15 medalja.

Natjecateljica Petrunjela Pavić nakon duge pauze radi ozljede, nastupa ovaj vikend na Europskom kupu za kadete u Španjolskoj , te se Župljani nadaju dobrom nastupu i rezultatu.