NASTUPILO VIŠE OD 150 NATJECATELJA Održan prvi Otvoreni božićni stolnoteniski turnir u Dubrovniku (FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: STK Libertas Marinkolor
Prvi Otvoreni božićni stolnoteniski turnir u Dubrovniku održan je u nedjelju, 3. prosinca.

Na turniru je nastupilo više od 150 natjecatelja s područja Dubrovačko-neretvanske županije, ali i iz Baške Vode, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Makedonije u ukupno deset kategorija u muškoj i ženskoj konkurenciji. Nastupilo je ukupno 14 klubova, i to: STK Libertas Marinkolor Dubrovnik, STK "Lučica" Vela Luka , STK OŠ Gruda, STK Kotor, STK Ploče, STK Urania Baška Voda, STK Budućnost Podgorica, STK Sveti Sava Trebinje, STK Nikšić, STK Herceg Novi, STK Tivat, STK Brotnjo Čitluk, STK Dubrovnik i STK Konavljanin Cavtat. 

Najuspješniji su bili sljedeći natjecatelji:

KATEGORIJA KLINCEZE: 
1. Rina Surjan (STK Lučica - Vela Luka) 
2. Laura Mozara (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Tina Ilić (STK Lučica - Vela Luka)

KATEGORIJA KLINCI: 
1. Baldo Dobrašin (Osnovna škola Gruda) 
2. Petar Dimnić (Osnovna škola Gruda) 
3. Mateo Pavlić (Osnovna škola Gruda) 
3. Petar Radonić (Osnovna škola Gruda)

KATEGORIJA NAJMLAĐE KADETKINJE: 
1. Ivana Vidojević (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
2. Franka Dragojević (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Lara Matas (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Leona Žuvela (STK Lučica - Vela Luka)

KATEGORIJA NAJMLAĐI KADETI: 
1. Patrik Soldo (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
2. Borna Ramljak (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Antonio Bećir (Osnovna škola Gruda) 
3. Ivan Radonić (Osnovna škola Gruda)

KATEGORIJA MLAĐE KADETKINJE: 
1. Lucija Marić (STK Lučica - Vela Luka) 
2. Mia Mirošević (STK Lučica - Vela Luka)

KATEGORIJA MLAĐI KADETI: 
1. Nikola Prusina (STK Brotnjo - Čitluk) 
2. Juraj Hrčan (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Teo Kasač (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Marko Marasović (STK Konavljanin)

KATEGORIJA KADETKINJE: 
1. Lea Berković (STK Lučica - Vela Luka) 
2. Nera Sikavica (STK Urania - Baška Voda) 
3. Linda Žuvela (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Petra Skurla (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
KATEGORIJA KADETI: 
1. Teofil Topke Topić (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
2. Ivan Dragojević (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Davor Parađik (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Antonio Pavlić (STK Konavljanin)

KATEGORIJA JUNIORKE: 
1. Lidija Vranješ (STK Libertas Marinkolor) 
2. Veronika Ivkošić (STK Konavljanin) 
3. Petra Raos (STK Konavljanin) 
3. Sandra Đurišić (STK Konavljanin)

KATEGORIJA JUNIORI: 
1. Filip Radulovi (STK Budućnost - Podgorica) 
2. Haris Taljanović (STK Budućnost - Podgorica)

3. Boris Đukanović (STK Budućnost - Podgorica) 
3. Matej Butigan (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 


KATEGORIJA SENIORKE: 
1. Barbara Vlahović (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
2. Sanda Tasovac (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Guizhi Zhu (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Jadranka Katić (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
KATEGORIJA SENIORI: 
1. Antonio Franulović (STK Lučica - Vela Luka)

2. Stefan Rašović (STK Budućnost - Podgorica)

3. Ante Jupek (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik)
3. Marko Venier (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
KATEGORIJA VETERANI 40-50 GOD. 
1. Marko Kostić (STK Tivat) 
2. Joško Martinović (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Željko Vuksanović (STK Tivat) 
3. Milan Rađenović (STK Herceg Novi)

KATEGORIJA VETERANI 50-60 GOD. 
1. Dragan Šuković (STK Herceg Novi) 
2. Budimir Božović (STK Tivat) 3. Dragiša Jurišić (STK Urania - Baška Voda)
3. Milo Stražičić (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
KATEGORIJA VETERANI 60+ 
1. Zoran Pavlinović (STK Urania - Baška Voda)

2. Mirko Dragojević (STK Lučica - Vela Luka) 
3. Zoran Šutić (STK Ploče) 
3. Miroslav Šarenac (STK Sveti Sava - Trebinje)

KATEGORIJA PAROVI: 
1. Filip Radulović / Boris Đukanović (STK Budućnost - Podgorica) 
2. Marko Venier / Filip Mikulić (STK Libertas Marinkolor - Dubrovnik) 
3. Zdravko Mrkonja / Miloš Gudelj (STK Sveti Sava -Trebinje) 
3. Stefan Rašović / Haris Taljanović (STK Budućnost - Podgorica) 

comments powered by Disqus

Popularni Članci