SLAVLJE U GRUŽU Jug pobijedio Mladost i osigurao prvo mjesto u poretku Regionalne lige

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Jug.hr
U derbiju 4. kola Regionalne lige, Jug Croatia osiguranje je u Dubrovniku pobijedilo zagrebačku Mladost rezultatom 11:8 i tako s kao jedina momčad s punim učinkom predvodi poredak A1 lige.

Jugaši su se mučili prvih desetak minuta utakmice, a onda su tijekom drugih osam minuta ‘pobjegli’ na četiri gola prednosti koju su znalački sačuvali do kraja utakmice.

Xavi Garcia i Luka Lončar s po tri postignuta pogotka bili su najučinkovitiji u redovima Juga. Loren Fatović, Maro Joković, Viktor Rašović, Vincenzo Renzuto i Hrvoje Benić postigli su po jedan pogodak.

U sljedećem kolu ¸Regionalne lige 11- studenog, Jug CO gostuje u Rijeci kod Primorja.

Jug CO – HAVK Mladost 11:8 (2:1, 4:1, 3:4, 2:2)