DUBROVAČKI TENISAČI IZVRSNI U ZAGREBU Tarocco i Baničević briljirali na Grillovom memorijalu

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: DD
Tenisačica dubrovačkog kluba Ragusa Letizia Tarocco osvojila je prvo mjesto na Grillovom memorijalu u Zagrebu u kategoriji djevojčica do 12 godina.

Tarocco je, kao treća nositeljica, protivnicama u glavnom turniru prepustila tek jedan set,, i to u polufinalnom susretu protiv prve nositeljice Tene Rajki iz HTK Zagreb.

U finalnom susretu dubrovačka tenisačica pobijedila je Varaždinku Petru Marčinko rezultatom 6:3, 6:3.

Na istom turniru nastupao je i Marko Baničević iz teniskog kluba Dubrovnik koji je stigao do finala, no tamo je poražen od drugog nositelja, Antonija Voljaveca iz Ponikava. Inače, Baničević je na turniru stratao kao četvrti nositelj, a do finala protivnicima nije prepustio niti jedan set.

Osim drugog mjesta u pojedinačnoj konkurenciji, Baničević je briljirao i u parovima te je s Rokom Kačerom iz Stobreča osvojio prvo mjesto porazivši Luku Krstanovića i Juricu Jamića.