NIJE IŠLO BEZ POLA MOMČADI Square upisao prvi poraz ove sezone

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: DD
U petom kolu 1. HMNL MNK Square je upisao prvi poraz ove sezone. Na gostovanju u Omišu kod MNK Olmissum domaćin je slavio rezultatom 5-0 (0-0).

Velike zasluge prvoj domaćoj pobjedi Olmissuma idu zbog kratke rotacije Squarea, a sve zbog niza ozljeđenih igrača. Večeras do bodova nisu mogli bez Mara Đuraša, Mirka Hrkaća, Adrijana Micevskog, Duje Reza te već dulje ozljeđenih Ante Daničića i Damjana Šulića.

U prvih 20 minuta obje su momčadi pokazale pravu mušku, tvrdu i borbenu igru. Square je najizgledniju šansu imao preko Keka dok je Olmissum u posljednjim sekundama mogao do vodstva; prvo je Hrovat pogodio prečku, a potom izgledan udarac Jurline Zoran Primić efektno brani.

U nastavku utakmice domaćin je u 22. minuti, nakon što je Mijo Mišerda okrenuo čuvara te potom prizemnim udarcem pogodio ispod Primića, stigao do vdostva 1-0. Nakon tog pogotka Olmissum je imao inicijativu, a Primić je drugu loptu iz svoje mreže morao vaditi i u 26. minuti kada je Valerije Jurić nakon odbojanca pogodio za povećanje 2-0.

Mogli su gosti i do puno veće rezultatske prednosti, međutim Squareov čuvar mreže imao je nekoliko izvanrednih obrana!

Izvor: mnksquare.com