Evo tko je Marinka Akrap, žena koja je nakon Jakobušića preuzela vođenje Hajduka

Nadzorni odbor Hajduka smijenio je dosadašnjeg predsjednika Lukšu Jakobušića, a dužnost vršiteljice dužnosti predsjednice preuzima Marinka Akrap
bomba iz splita

ŽUPLJANIN ODLAZI S POLJUDA Nadzorni odbor smijenio Lukšu Jakobušića

Nakon katastrofalnog niza rezultata, poraza od Dinama i Rijeke, ispadanja iz utrke za prvaka Hrvatske te iz polufinala Kupa Hrvatske, Nadzorni odbor smijenio je predsjednika Hajduka Lukšu Jakobušića.
VATERPOLO

ZAVRŠEN "TOMO 2024" Sedam dana, 228 utakmica, puno ljubavi i uspomena iz Gruža (FOTO)

Završeno je dvanaesto, rekordno izdanje međunarodnog vaterpolskog turnira Tomo Udovičić. Ove je godine nastupilo preko tisuću mladih vaterpolista iz 66 zemalja svijeta. U sedam dana u Gružu je odigrano ukupno 228 utakmica.
KOŠARKA

PREMIJER LIGA Košarkaši Dubrovnika rutinski svladali Škrljevo, i dalje su u igri za šesto mjesto (FOTO)

Košarkaši Dubrovnika pobijedili su u 29. kolu FAVBET Premijer lige DepoLink Škrljevo u Gospinom polju rezultatom 74:60.
JUDO

ANĐELA VIOLIĆ BRONČANA Završen rekordni i jubilarni Europski kup u Gospinom polju (FOTO)

Završen je deseti jubilarni Europski judo kup u Dubrovniku, u organizaciji Judo kluba Dubrovnik 1966. Danas je u Gospinom polju bio drugi dan natjecanja.
košarka

SJAJAN USPJEH KONAVOKE Nina Đivanović je prva žena kojoj je ovo uspjelo

Na Prvenstvu Hrvatske u kolicima KKI Zagreb 2 je ove sezone osvojio drugo mjesto, a prvi put u povijesti ovog sporta žena je osvojila pehar za najboljeg igrača. Riječ je o Konavoki Nikoleti Đivanović.
KOŠARKA

DANAS IGRA DUBROVNIK Traži se povratak na pobjedničke staze, Guštin: "Favoriti smo, ali neće biti lako..."

U 29. kolu FAVBET Premijer lige košarkaši Dubrovnika od 20 sati u Gospinom polju dočekuju DepoLink Škrljevo.
judo

Nina Simić zlatna na Europskom kupu u Gospinom polju

10. jubilarno izdanje Europskog kupa u Dubrovniku okupilo točno 350 judaša i judašica iz 28 različitih država. Natjecanje u „Gospinom polju“ još jednom se pokazalo kao sjajna destinacija, a isto je s tribina došla popratiti i dvostruka svjetska prvakinja Barbara MATIĆ. Hrvatska je imala dva predstavnika u samoj završnici današnjeg natjecanja, Nina SIMIĆ (JK „Pujanke“ – Split) osvojila je zlato, dok je Robert KLAČAR (JK „Istarski borac“ – Pula) osvojio brončanu medalju.
KOŠARKA

UVJERLJIVA POBJEDA U RIJECI Košarkašice Raguse dva kola prije doigravanja i dalje na vrhu tablice!

Košarkašice Raguse, aktualne prvakinje Hrvatske, pobijedile su u 20. kolu Premijer ženske lige ekipu FSV na gostovanju u Rijeci rezultatom 78:51 (22:19, 15:7, 19:10, 22:15).
AMERIČKI NOGOMET

POČELA NOVA SEZONA Dubrovnik Sharksi s dvije pobjede otvorili ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske!

Ovog je vikenda počela nova sezona Hrvatske flag football lige.
SPORT

IMALO BI SMISLA! Dinamo objavio veliki poziv Modriću u kultnoj španjolskoj Marci

Dinamo je na društvenim mrežama objavio kratak video koji je privukao veliku pozornost navijača.
DRAKONSKA KAZNA

JE LI DIVLJANJE VRIJEDILO? Evo koliko su navijači oštetili Hajduk samo u ovoj sezoni

Splitski Hajduk zasigurno čeka drakonska kazna za nezapamćene nerede na Poljudu nakon poraza od Dinama u polufinalu Kupa 0:1.
U TEXASU

Borba do iznemoglosti! Ante Delija započinje novu sezonu s opasnim Rusom

Domaća i regionalna borilačka publika sitno broji do povratka Ante Delije u oktogon. Najbolji hrvatski MMA teškaš u noći s četvrtka na petak u San Antoniju (Texas, Sjedinjene Američke Države) započinje novu PFL sezonu, a s druge strane čeka ga čeka bivši privremeni Bellatorov prvak Valentin Moldavsky.