Učitaje prijašnje vijesti
KOŠARKA

PREMIJER LIGA Košarkaši Dubrovnika rutinski svladali Škrljevo, i dalje su u igri za šesto mjesto (FOTO)

Košarkaši Dubrovnika pobijedili su u 29. kolu FAVBET Premijer lige DepoLink Škrljevo u Gospinom polju rezultatom 74:60.
JUDO

ANĐELA VIOLIĆ BRONČANA Završen rekordni i jubilarni Europski kup u Gospinom polju (FOTO)

Završen je deseti jubilarni Europski judo kup u Dubrovniku, u organizaciji Judo kluba Dubrovnik 1966. Danas je u Gospinom polju bio drugi dan natjecanja.
košarka

SJAJAN USPJEH KONAVOKE Nina Đivanović je prva žena kojoj je ovo uspjelo

Na Prvenstvu Hrvatske u kolicima KKI Zagreb 2 je ove sezone osvojio drugo mjesto, a prvi put u povijesti ovog sporta žena je osvojila pehar za najboljeg igrača. Riječ je o Konavoki Nikoleti Đivanović.
KOŠARKA

DANAS IGRA DUBROVNIK Traži se povratak na pobjedničke staze, Guštin: "Favoriti smo, ali neće biti lako..."

U 29. kolu FAVBET Premijer lige košarkaši Dubrovnika od 20 sati u Gospinom polju dočekuju DepoLink Škrljevo.
judo

Nina Simić zlatna na Europskom kupu u Gospinom polju

10. jubilarno izdanje Europskog kupa u Dubrovniku okupilo točno 350 judaša i judašica iz 28 različitih država. Natjecanje u „Gospinom polju“ još jednom se pokazalo kao sjajna destinacija, a isto je s tribina došla popratiti i dvostruka svjetska prvakinja Barbara MATIĆ. Hrvatska je imala dva predstavnika u samoj završnici današnjeg natjecanja, Nina SIMIĆ (JK „Pujanke“ – Split) osvojila je zlato, dok je Robert KLAČAR (JK „Istarski borac“ – Pula) osvojio brončanu medalju.
KOŠARKA

UVJERLJIVA POBJEDA U RIJECI Košarkašice Raguse dva kola prije doigravanja i dalje na vrhu tablice!

Košarkašice Raguse, aktualne prvakinje Hrvatske, pobijedile su u 20. kolu Premijer ženske lige ekipu FSV na gostovanju u Rijeci rezultatom 78:51 (22:19, 15:7, 19:10, 22:15).
AMERIČKI NOGOMET

POČELA NOVA SEZONA Dubrovnik Sharksi s dvije pobjede otvorili ovogodišnje Prvenstvo Hrvatske!

Ovog je vikenda počela nova sezona Hrvatske flag football lige.
SPORT

IMALO BI SMISLA! Dinamo objavio veliki poziv Modriću u kultnoj španjolskoj Marci

Dinamo je na društvenim mrežama objavio kratak video koji je privukao veliku pozornost navijača.
DRAKONSKA KAZNA

JE LI DIVLJANJE VRIJEDILO? Evo koliko su navijači oštetili Hajduk samo u ovoj sezoni

Splitski Hajduk zasigurno čeka drakonska kazna za nezapamćene nerede na Poljudu nakon poraza od Dinama u polufinalu Kupa 0:1.
U TEXASU

Borba do iznemoglosti! Ante Delija započinje novu sezonu s opasnim Rusom

Domaća i regionalna borilačka publika sitno broji do povratka Ante Delije u oktogon. Najbolji hrvatski MMA teškaš u noći s četvrtka na petak u San Antoniju (Texas, Sjedinjene Američke Države) započinje novu PFL sezonu, a s druge strane čeka ga čeka bivši privremeni Bellatorov prvak Valentin Moldavsky.
suspenzija

Zbog jučerašnjih nereda, na Poljudu se ne smiju igrati utakmice do konačne odluke Disciplinske komisije

Povjerenstvo za natjecanje SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa donijelo je odluku o suspenziji Gradskog stadiona Poljud za odigravanje svih utakmica seniorske momčadi HNK Hajduk do konačne odluke Disciplinske komisije Hrvatskog nogometnog saveza.
uvertira pred europsko prvenstvo

DUBROVNIK JE SPREMAN ZA AKCIJU! Gotovo 400 judaša iz 28 zemalja stiže na Europski kup!

Travanj, mjesec kada su sve oči uprte u Hrvatski judo savez i nadolazeće Europsko prvenstvo. Ali prije toga, i dalje smo u Hrvatskoj, jadranski biser iduća je postaja EJU Europske turneje. Dubrovnik je domaćin još jednog seniorskog Europskog kupa koji započinje u subotu 6. i traje do nedjelje 7. travnja.