Pobjeda Juga protiv Olympiakosa pred polupraznim bazenom

U prve dvije četvrtine Jug je konstantno vodio i to sa 6:1, a da bi pri kraju treće četvrtine Grci došli do samo jednog pogotka razlike. Presudan je bio Andro Bušlje koji je bio efikasan onda kada je trebalo te je dva puta zatresao mrežu Olympiakosa.

10:8 konačni je rezultat kojim je  VK Jug CO pobjedio grčki Olympiakos večeras u Gružu. Jug je ovom pobjedom nastavio pobjednički niz te je jedini klub u  skupini B europske vaterpolske lige bez izgubljene utakmice.

No, i ovoga puta izostala je veća podrška s tribina. Utakmicu je pratilo malo više od tisuću navijača.

5.KOLO LIGE PRVAKA: Jug CO - Olympiakos 10:8

DUBROVNIK Bazen u Gružu. Gledatelja 1000. Suci: Naumov (Rusija) i Collantoni (Italija). Delegat: Angella (Francuska).

JUG CROATIA OSIGURANJE: Bijač (6 obrana), Vranješ (1), Bošković (1), Janović, Joković (2), Azevedo (2), Marković (1), Bušlje (2), Pavlović, Dobud (1), Ivović, Macan, Nižić.

OLYMPIAKOS: Deligiannis (9 obrana), Delakas (1), Mazis, Kapotsis (1), Fountoulis (2), Pontikeas (1), Blanis, Ntoskas (1), Mourikis (2), Kolomvos, Mallarach (1), Schizas, Floros.

Tri isključenja: Ivović (27), Bušlje (32). Crveni karton: Maro Balić (32/pomoćni trener Jug CO).

Igrač više: Jug CO 5/3, Olympiakos 6/3.

Peterci: Jug CO 2/2, Olympiakos 2/2.

Četvrtine: 4:1, 3:2, 1:2, 2:3.