OD KRIMINALISTIČKIH DO TRILERA Provjerite što vas narednih dana čeka u dubrovačkim kinima
PROGRAM 7. veljače - 13. veljače
7. veljače / 8. veljače
Kino Sloboda
17.30 OSCAR 2019 : SPIDER MAN : NOVI SVIJET - animacija, avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Ul: Hailee Steinfeld, Nicolas Cage
*** Nominiran za Oscara za najbolji animirani film / Dobitnik Zlatnog globusa za najbolji animirani film
19.30 MULA - kriminalistička drama
Režija: Clint Eastwood / Ul: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
21.30 HLADNA OSVETA - akcija, triler
Režija: Hans Petter Moland / Ul: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
Dvorana Visia
18.00 OSCAR 2019 : ČOVJEK IZ SJENE - biografija, drama ***
Režija: Adam McKay / Ul: Christian Bale, Amy Adams, Steve Carell
*** Nominiran u 8 kategorija među kojima za : najbolji film, Adam McKay za režiju, Amy Adams za sporednu glumicu i Sam Rockwell za sporednog glumca
20.30 OSCAR 2019 : MILJENICA - biografska drama, komedija ***
Režija: Yorgos Lanthimos / Ul: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
*** Nominiran u 10 kategorija među kojima za : najbolji film, najbolji redatelj, glavna glumica Olivia Colman, sporedne glumice Rachel Weisz i Emma Stone i originalni scenarij
9. veljače / 10. veljače
Kino Sloboda
15.00 MALA GOSPOĐICA DOLITTLE – obiteljska komedija
Režija: Joachim Masannek / Ul: Tomislav Jurčec, Luna Lastrić, Dražen Bratulić
16.45 OSCAR 2019 : POVRATAK MARY POPPINS - obiteljski, mjuzikl ***
Režija: Rob Marshall / Ul: Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Colin Firth, Meryl Streep
*** Nominiran u 4 kategorije za nagradu Oscar
19.00 MULA - kriminalistička drama
Režija: Clint Eastwood / Ul: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
21.00 ESCAPE ROOM - sf, triler
Režija: Adam Robitel / Ul: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Dvorana Visia
17.00 OSCAR 2019 : ZVIJEZDA JE ROĐENA - glazbena drama ***
Režija: Bradley Cooper / Ul: Lady Gaga, Bradley Cooper, Sam Elliott
*** Nominiran u 8 kategorija među kojima za: najbolji film, najbolji glavni glumac, najbolja glavna glumica, adaptirani scenarij.
19.15 OSCAR 2019 : MILJENICA - biografska drama, komedija ***
Režija: Yorgos Lanthimos / Ul: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
*** Nominiran u 10 kategorija među kojima za : najbolji film, najbolji redatelj, glavna glumica Olivia Colman, sporedne glumice Rachel Weisz i Emma Stone i originalni scenarij
21. 15 HLADNA OSVETA - akcija, triler
Režija: Hans Petter Moland / Ul: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
11. veljače
Kino Sloboda
17.30 OSCAR 2019 : SPIDER MAN : NOVI SVIJET - animacija, avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Ul: Hailee Steinfeld, Nicolas Cage
*** Nominiran za Oscara za najbolji animirani film / Dobitnik Zlatnog globusa za najbolji animirani film
19.30 MULA - kriminalistička drama
Režija: Clint Eastwood / Ul: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
21.30 HLADNA OSVETA - akcija, triler
Režija: Hans Petter Moland / Ul: Liam Neeson, Emmy Rossum, Laura Dern
Dvorana Visia
18.30 OSCAR 2019 : MILJENICA - biografska drama, komedija ***
Režija: Yorgos Lanthimos / Ul: Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz
*** Nominiran u 10 kategorija među kojima za : najbolji film, najbolji redatelj, glavna glumica Olivia Colman, sporedne glumice Rachel Weisz i Emma Stone i originalni scenarij
21.00 BERGMAN: JEDNA GODINA, JEDAN ŽIVOT – dokumentarni film ***
Redateljica: Jane Magnusson
***Najbolji europski dokumentarni film 2018. / Cannes Film Festival 2018. / San
Sebastián International Film Festival 2018.
12. veljače
Kino Sloboda
17.30 OSCAR 2019 : SPIDER MAN : NOVI SVIJET - animacija, avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Ul: Hailee Steinfeld, Nicolas Cage
*** Nominiran za Oscara za najbolji animirani film / Dobitnik Zlatnog globusa za najbolji animirani film
19.30 MULA - kriminalistička drama
Režija: Clint Eastwood / Ul: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
21.30 ESCAPE ROOM - sf, triler
Režija: Adam Robitel / Ul: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Dvorana Visia
18.30 OSCAR 2019 : ČOVJEK IZ SJENE - biografija, drama ***
Režija: Adam McKay / Ul: Christian Bale, Amy Adams, Steve Carell
*** Nominiran u 8 kategorija među kojima za : najbolji film, Adam McKay za režiju, Amy Adams za sporednu glumicu i Sam Rockwell za sporednog glumca
21.00 BERGMAN: JEDNA GODINA, JEDAN ŽIVOT – dokumentarni film ***
Redateljica: Jane Magnusson
***Najbolji europski dokumentarni film 2018. / Cannes Film Festival 2018. / San
Sebastián International Film Festival 2018.
13. veljače
Kino Sloboda
17.30 OSCAR 2019 : SPIDER MAN : NOVI SVIJET - animacija, avantura ***
Režija: Bob Persichetti, Peter Ramsey / Ul: Hailee Steinfeld, Nicolas Cage
*** Nominiran za Oscara za najbolji animirani film / Dobitnik Zlatnog globusa za najbolji animirani film
19.30 MULA - kriminalistička drama
Režija: Clint Eastwood / Ul: Clint Eastwood, Bradley Cooper, Michael Pena
21.30 ESCAPE ROOM - sf, triler
Režija: Adam Robitel / Ul: Deborah Ann Woll, Nik Dodani, Tyler Labine
Dvorana Visia
18.00 BERGMAN: JEDNA GODINA, JEDAN ŽIVOT – dokumentarni film ***
Redateljica: Jane Magnusson
***Najbolji europski dokumentarni film 2018. / Cannes Film Festival 2018. / San
Sebastián International Film Festival 2018.
20.00 VOLJENI – drama
Režija: Gustavo Pizzi
Glumci: Karine Teles, Otavio Muller, Adriana Estevez