LUDNICA U SPLITU, HRVATSKA VODI! Dubrovčani bodre reprezentaciju, stigao i gradonačelnik Franković (FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Facebook, FB
Hrvatska nogometna reprezentacija večeras na Poljudu igra jedan od presudnih kvalifikacijskih susreta za plasman na Europsko prvenstvo sljedećeg ljeta. Na ulazima na Poljudu vladala je nervoza zbog velike gužve i napetosti.

'Kockice' su preplavile Poljud i sad je već jasno da će atmosfera na tribinama biti paklena, ona prava navijačka. Brojni Dubrovčani pošli su u Split bodriti reprezentativce, a među njima je i dubrovački gradonačelnik Mato Franković.

Dalićeva momčad je odlično otvorila susret i već u 5. minuti povela golom Modrića koji je iskoristio veliku pogrešku gostujuće obrane.  Na 2:0 je fantastičnim golom povisio Bruno Petković u 24. minuti. 3:0 vodi Hrvatska! U 42. minuti drugi gol u utakmici zabio je ponovno Bruno Petković.