KORKYRA MITING Mladi plivači Juga prvog dana natjecanja osvojili sretnih 13 medalja (FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: PK JUG
Ovog se vikenda u Korčuli održava 7. Korkyra miting, koji okuplja oko 350 natjecatelja iz 16 klubova.

Plivački klub Jug nakon prvog je dijela natjecanja osvojio osam zlatnih, tri srebrene i dvije brončane medalje. Plivači i plivačice su nastupili u četiri kategorije:

3.mjesto 100 slobodno

Muška kadetska štafeta u sastavu Pecotić, Puljizević, Franković, Pavić osvojila je 1.mjesto.

Kategorija D:

Mia Solomun

2.mjesto 100 mješovito

Niko Bošković

3.mjesto 50 delfin

Marija Franić

Na natjecanju je ukupno nastupilo 45 dubrovačkih mladih plivača. "Čestitamo našim plivačima na ostvarenim osobnim rekordima i medaljama te im želimo da tako nastave i na predstojećem mitingu Zlatni Orlando koji će se održati sljedeći vikend u Gružu" - navode na stranicama dubrovačkog kluba.