SVE BOLJI I BOLJI Sjajni Hezonja upisao 'double-double' učinak

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: screenshot
Portland  je noćas u nevjerojatnoj utakmici izgubio od Philadelphije 129:128 tricom u posljednjoj sekundi.

Trail Blazersi su doslovno vodili od prve do zadnje sekunde, a sredinom treće četvrtine imali su i 21 koš prednosti. No, sve su upropastili i izgubili nakon što je Korkmaz četiri desetinke prije kraja u padu pogodio tricu za pobjedu gostiju.

Najbolju utakmicu u sezoni odigrao je Mario Hezonja koji je za Portland za 37 minuta upisao 11 koševa (šut 4/10) i 12 skokova, a dodao je i četiri asistencije i dvije ukradene lopte. Najbolji kod domaćina bio je Damian Lillard s 35 koševa, dok je za Sixerse 25 ubacio Al Horford.

Dario Šarić je odigrao 25 minuta za Phoenix, zabio je devet koševa i upisao sedam skokova, jednu asistenciju, jednu ukradenu loptu i jedan blok. Sunsi su u gostima pobijedili Memphis 114:105.