DOBAR POSAO U KAIRU Hrvatska osvojila prijateljski turnir, a sada, kad će taj lipanj...(FOTO)

Autor: dubrovackidnevnik.hr Autori fotografija: Matija Habljak/PIXSELL
U finalu međunarodnog prijateljskog ACUD kupa, Hrvatska je svladala Egipat rezultatom 4:2.

Poveli su domaći u šestoj minuti, zabija Rabia. No, prekrasnim pogotkom u 21. minuti, u egal vraća Nikola Vlašić. Vatreni do pobjede dolaze u nastavku, zabijaju Petković (57'), Krramarić (77') i Majer (86'). Utješni, drugi pogodak Egipta, djelo je Abdelmonema u 94. minuti.

Hrvatska je tako osvojila prijateljski turnir u Egiptu, u kojem su sudjelovale četiri reprezentacije. Prethodno su u polufinalu na penale svladali Tunis.

Sljedeće druženje s reprezentacijom zakazano je za 3. lipnja, kada igramo prijateljski susret protiv Sjeverne Makedonije, u Rijeci, a nakon toga (8. ožujka) gostujemo u Portugalu.

Prvu utakmicu na Euru u Njemačkoj igramo 15. lipnja protiv Španjolske. Potom, 19. lipnja s Albanijom te 24. lipnja protiv Italije.